Części i akcesoria

Postaw na oryginalne części i akcesoria

Chcesz, aby Twój samochód był niezawodny, bezpieczny i zawsze gotowy do drogi? Wybieraj oryginalne części i akcesoria Kia i korzystaj z usług naszego autoryzowanego serwisu. Twoje auto będzie w dobrych rękach, a Ty zyskasz pewność i spokojną głowę. Dobry wybór!

Właściwy wybór

Decydując się na samochód Kia dokonałeś dobrego wyboru i na pewno była to przemyślana decyzja. Aby w pełni cieszyć się wszystkimi zaletami samochodu, warto korzystać również z oryginalnych części i akcesoriów i serwisować pojazd w naszym autoryzowanym serwisie Kia. W ten sposób zyskasz pewność i spokój, że Twoje auto jest w najlepszych rękach. Możesz na nas liczyć!

Dlaczego warto wybrać oryginalne części i akcesoria Kia?

Nasz autoryzowany serwis Kia zadba o Twój samochód z największą troską. W końcu zależy nam na nim tak samo bardzo jak Tobie! No i kto zna go lepiej? Kiedy więc auto wymaga naprawy albo zbliża się niezbędny przegląd, wybierz oryginalne części i skorzystaj z usług oraz wieloletniego doświadczenia autoryzowanego punktu dealerskiego Kia.

Oczekuj więcej! Wybierz oryginalne akcesoria Kia.

Oczekuj więcej – od życia i od swojego samochodu. Skorzystaj z bogatej oferty oryginalnych akcesoriów Kia. To produkty wysokiej jakości, idealnie dopasowane do Twojego modelu, którym możesz zaufać. Odwiedź nasz autoryzowany salon Kia i wybierz akcesoria, które odpowiadają Twoim potrzebom i odzwierciedlają Twój styl życia.

Każda podróż jest wyjątkowa

Podróżowanie jest fascynujące. To odkrywanie nowych horyzontów, niesamowite przeżycia i przygody.

Te z dziećmi bywają prawdziwym wyzwaniem! Warto je ułatwić korzystając z bogatej oferty akcesoriów Kia.

Bezpieczeństwo i styl

Wymiana opon

W przypadku wymiany opon najlepiej zaufać doświadczonym fachowcom Kia i wybrać się do naszego autoryzowanego serwisu.

Kontrola hamulców

Jedynie w pełni sprawne klocki i tarcze hamulcowe gwarantują bezpieczeństwo podczas podróży. Dlatego należy je regularnie sprawdzać w naszym autoryzowanym salonie Kia.

Oryginalne felgi i opony

Solidne, dobrze dobrane felgi i opony to podstawa bezpieczeństwa. A także ważny element stylistyki samochodu. Tylko idealnie dopasowane opony gwarantują odpowiednią przyczepność, a co za tym idzie - zapewniają komfort podczas jazdy i spokojną głowę.

Bagażnik dachowy

Ilość bagażu Cię zaskoczyła? Sprzęt sportowy się nie mieści? Nie martw się. Jest na to rozwiązanie: lekki, świetnie pasujący do Twojej Kia bagażnik dachowy. Jest zamykany, więc nic nie zginie, i łatwo dostępny z obu stron. Spakujesz co tylko zechcesz.