Przejdź do treści

System antykradzieżowy

Zabezpiecz swój samochód przed kradzieżą

Zaawansowany system antykradzieżowy, który kompleksowo zabezpiecza Twój samochód przed aktualnymi metodami kradzieży. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii możemy zablokować dowolny obwód samochodu, dzięki czemu Twój samochód staje się całkowicie chroniony.

Bezpieczeństwo

CAR GUARD 24 (Omega Immo) posiada indywidualny , niemożliwy do sczytania z urządzenia 4 cyfrowy kod PIN użytkownika – podobnie jak karty płatnicze oraz gros aplikacji bankowych. Karta działa na częstotliwości 2.4 GHz , którą jest najbezpieczniejsza dla ochrony sygnału , a co za tym idzie naszego samochodu.

Bezobsługowość

Zabezpieczenie przez CAR GUARD 24 (Omega Immo) jest dla użytkownika całkowicie bezobsługowe dzięki Karcie ID, dwie znajdują się w zestawie , istnieje możliwość dodania kolejnych.

Certyfikat

CAR GUARD 24 (Omega Immo) posiada skuteczność „ PROFESJONALNA” – tak jest kategoryzowany przez firmy ubezpieczeniowe i pozwala na uzyskanie dodatkowych zniżek. Nasze urządzenie znajduje się również na oficjalnej liście PIMOT ( Przemysłowy Instytut Motoryzacji ).

Innowacyjność

Technologia wykorzystywana do przesyłania sygnału nie pozwala na przechwycenie go przez inne urządzenia sczytujące ( tzw. walizkę).

Bezawaryjność

CAR GUARD 24 (Omega Immo) podczas produkcji spełnia surowe normy branży AUTOMOTIV przez co , jest bezawaryjne oraz bezpieczne dla użytkownika.

Ekskluzywność

CAR GUARD 24 (Omega Immo) umieszczane jest tylko w wyselekcjonowanych markach samochodów, montaż odbywa się w serwisach ASO, przez specjalnie przeszkolonych instalatorów.

Technologia

CAR GUARD 24 (Omega Immo) wykorzystuje pionierską technologię blokowania przycisku STAR/STOP odpowiedzialnego za uruchomienie pojazdu oraz złącza diagnostycznego, niemożliwą do obejścia w nieautoryzowany sposób.

Estetyka

Elegancja to sztuka odejmowania , dlatego zmniejszyliśmy Karty-ID do niezbędnego minimum , umieszczone w stylowym etui , które nadaje naszemu urządzeniu estetyczny i ekskluzywny wygląd.