Kia - Cennik

Kia samochody - katalog

Dostępne poniżej ceny zostały zaproponowane z myślą o potrzebach naszych klientów. Zadbaliśmy o nowoczesny projekt strony i przejrzyste ułożenie kafelków, dzięki czemu przeglądanie katalogu jest proste i wygodne. Zachęcamy do zapoznania z prezentowanymi poniżej opisami – cennik aut marki Kia to źródło wielu przydatnych informacji, za sprawą których znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące kosztów samochodu.

Picanto

Cena już od 45 900 zł

RIO

Cena już od 55 900 zł

Ceed

Cena już od 71 900 zł

Samochody Kia – cennik

W zidentyfikowaniu poszukiwanego modelu pomagają wyróżnione nagłówki. Równie przydatne są grafiki pojazdów – jeśli interesuje Cię niekonkretny samochód marki Kia, zdjęcia poszczególnych wersji już na starcie pozwolą zawęzić obszar poszukiwań i skupić się na wariantach wpisujących się w Twoje potrzeby. Wchodząc w podstronę przeznaczoną dla danego pojazdu, zapoznasz się ze szczegółami dotyczącymi jego parametrów czy zastosowanych systemów zabezpieczeń. Jeżeli interesują Cię konkretniejsze informacje, warto pobrać profesjonalnie stworzony cennik, w którym w przystępny sposób opisano najważniejsze informacje. Wśród nich m.in. rodzaj napędu, dostępne wersje wyposażenia i wariantów wzorniczych oraz szczegóły dotyczące możliwości rozbudowy podstawowych technologii – mowa tu na przykład o dodaniu panoramicznego dachu czy wymianie felg na aluminiowe. Wszystkie możliwe rozwiązania są jasno opisane i uzupełnione o ceny odpowiadające danym modyfikacjom. Cennik samochodów Kia obejmuje także rozmaite formy finansowania. Oferujemy leasing czy sprzedaż dla biznesu i klienta indywidualnego.

Kia – atrakcyjne ceny

Jeżeli zależy Ci na zakupie auta naszej marki, które znane są ze swej niezawodności, innowacyjności technologicznej, stylowego designu i dobrej relacji jakości do ceny, poznaj proponowane samochody Kia. Cennik uzupełniony o specjalistyczne opisy ułatwia poszukiwania wymarzonego modelu. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była maksymalnie konkurencyjna, a klienci mogli cieszyć się profesjonalną obsługą i atrakcyjnymi warunkami finansowymi. Mamy nadzieję, że to nam się udaje, o czym już niedługo przekonasz się osobiście, nawiązując współpracę!