Przejdź do treści

KIA SMART CREDIT

Kia Finansowanie

Kia Smart Credit to nowoczesna forma finansowania samochodu Kia z wysoką wartością rezydualną oraz odkupem samochodu gwarantowanym przez Dealera.

Spłacają Państwo jedynie realną utratę wartości pojazdu, płacąc atrakcyjne raty miesięczne, a użytkowany pojazd można wymienić na nowy co dwa, trzy lub cztery lata. Dzięki gwarantowanej przez Dealera Kia wartości odkupu, minimalizują Państwo do zera formalności związane ze sprzedażą samochodu na rynku wtórnym. Po okresie finansowania, mogą Państwo zwrócić pojazd do Dealera, u którego został zakupiony, bez konieczności wykupu pojazdu lub skorzystać z opcji wykupu i dalszego użytkowania samochodu.

Modele dostępne w programie Kia Smart Credit

Poniżej przedstawiono raty w oparciu o warunki: Wpłata własna 10% | Okres finansowania 48 miesięcy | Limit przebiegu: 15 000 km/rok | RRSO 8,05%

Wybrałeś już swój wymarzony samochód Kia?

Skorzystaj z finansowania w formie kredytu. Wśród produktów Kia Finance znajdują się zarówno standardowe kredyty ratalne, kredyty z karencją w spłacie oraz kredyty balonowe.

Kredyt przeznaczony jest dla:
✔ osób fizycznych,
✔ osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub jako wspólnik spółki cywilnej,
✔ osób fizycznych prowadzących gospodarstwo rolne.

Okres finansowania wynosi:
✔ od 6 do 120 miesięcy dla kwot kredytu powyżej 30 000 zł,
✔ od 6 do 84 miesięcy dla kwot kredytu do 30 000 zł.
Kredytujemy nowe i używane pojazdy osobowe i dostawcze do 3,5t oraz minimalnej kwocie kredytu 10tys. zł.

Minimalna wpłata własna w zależności od ceny pojazdu(brutto):
✔ 0% do 150 tys. zł
✔ 10% – od powyżej 150tys. – 250tys. zł
✔ 20% – od powyżej 250tys. zł

KREDYT SAMOCHODOWY RRSO 8,05%

Niska wpłata własna oraz długi okres finansowania to nasze atuty. Sprawdź sam!

STANDARDOWY KREDYT RATALNY - Finansowanie KIA

STANDARDOWY KREDYT RATALNY

Niska wpłata własna | Długi okres finansowania

Szukasz finansowania na długi okres z niską wpłatą? To jest propozycja idealna dla Ciebie.

> na wszystkie modele KIA oraz pojazdy używane innych marek
> włata własna od 0% ceny pojazdu,
> okres kredytowania: 6-120 miesięcy

Finansowanie KIA - KREDYTY BALONOWE

KREDYTY BALONOWE

Oprocentowanie 0% | Raty roczne

Posiadasz wyższy wkład własny i chcesz płacić raty roczne?

KREDYT 50/50:
> okres finansowania: 12 miesięcy,
> oprocentowanie stałe w skali roku: 0%,
> wpłata własna 50% ceny pojazdu,
> jednorazowa spłata w 12-tym miesiącu umowy

KREDYT 3X33:
> okres finansowania: 24 miesiące,
> oprocentowanie stałe w skali roku: 0%,
> wpłata własna 33,4% ceny pojazdu,
> I rata w 12-tym miesiącu umowy,
> II rata w 24-tym miesiącu umowy

Finansowanie KIA - KREDYT Z KARENCJĄ W SPŁACIE

KREDYT Z KARENCJĄ W SPŁACIE

Raty z odroczoną spłatą

Planujesz inne wydatki? Nie chcesz wydawać zgromadzonych środków? Możesz już teraz cieszyć się nową KIA, a płatność pierwszej raty przesunąć nawet o 6 miesięcy!

> przesunięcie terminu spłaty I raty kredytu o 3 lub 6 miesięcy,
> karencja uzależniona od wpłaty własnej,
> dla wpłaty własnej 20% – możliwość 3-miesięcznej karencji w spłacie
> dla wpłaty własnej 35% – możliwość karencji w spłacie kredytu 6 miesięcy
> w okresie trwania karencji oprocentowanie kredytu wynosi 0%!

KREDYT NISKA RATA SMART KREDYT - Finansowanie KIA

KREDYT NISKA RATA SMART KREDYT

Chciałbyś mieć niższe miesięczne raty?
Ten kredyt jest dla Ciebie!

> niższa miesięczna rata w porównaniu do standardowego kredytu,
> wpłata własna od 0% ceny pojazdu,
> okres kredytowania: 24, 36 lub 48 miesięcy,
>ostatnia rata kredytu jest ratą balonową

Opcje zakończenia Kredytu:

o Spłata kredytu zgodnie z harmonogramem przez Klienta.
o Możliwość wymiany samochodu na nowy lub zwrot samochodu do Dealera – spłata raty balonowej kredytu przez dealera na podstawie Umowy odkupu.
o Refinansowanie raty balonowej – rozłożenie na raty miesięczne.

Elastyczne finansowanie Twojego samochodu

Proponowane przez nasz salon oferty finansowania Kia obejmują zarówno kredytowanie, jak i leasing. Na który z tych dwóch produktów się zdecydować? Decyzja powinna zależeć przede wszystkim od indywidualnych wymagań, potrzeb i możliwości, jednak z doświadczenia wiemy, że na opcję leasingowania najczęściej decydują się firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą. To rozwiązanie atrakcyjne dla przedsiębiorców z kilku względów, przede wszystkim z uwagi na korzyści podatkowe oraz brak wpływu na zdolność kredytową. Z kolei kredyty samochodowe cieszą się większą popularnością wśród klientów indywidualnych – szczególnie tych, którym zależy, aby od samego początku być formalnym właścicielem pojazdu.

Stawiamy na elastyczność warunków finansowania aut marki Kia, bo zdajemy sobie sprawę z różnorodnych oczekiwań klientów. Nasza bogata oferta obejmuje wszelkiego rodzaju kredyty, począwszy od najbardziej standardowych, w których przypadku spłaca się jednakową, comiesięczną ratę, jak i innego typu, np. balonowych (m.in. 3 x 33, 50/50) czy z karencją. Również w przypadku leasingu gwarantujemy elastyczne rozwiązania, dając możliwość wyboru liczby i wysokość rat czy wartości wkładu własnego oraz kwoty wykupu.

Korzystne warunki finansowania Kia

Współpracujemy z wiarygodnymi partnerami zapewniającymi świadczenie usług bankowych i finansowanie Kia na dowolnym poziomie. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy znajdująca się w umowie wartość samochodu osiąga np. 50 000 czy 200 000 zł. Maksymalnie ułatwione procedury i minimum formalności przekładają się na oszczędność czasu i krótkie oczekiwanie na sfinalizowanie transakcji – dotyczy to zarówno przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych. W razie potrzeby możemy zaproponować profesjonalne wsparcie merytoryczne w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Klienci mogą liczyć także na korzystne warunki finansowania Kia – konkurencyjne oprocentowanie oraz czytelne i jasne zasady współpracy sprawiają, że warto sprawdzić nasze oferty.

Noty prawne

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup pojazdu u autoryzowanego dealera marki Kia wynosi 8,05%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 51 477 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 63 941,04 zł, oprocentowanie stałe 6,39%, całkowity koszt kredytu 12 464,04 zł (w tym: prowizja 1 956,13 zł, odsetki 10 507,91zł), 66 miesięcznych rat równych w wysokości 954,34 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 954,60 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.10.2021r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Kia w cenie 83 487 zł, z wpłatą własną 32 010 zł.

Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kredyt samochodowy udzielany jest przez BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”), z którym współpracują Dealerzy sieci dealerskiej Kia, umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta dokonanej przez Bank. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Kia. Niniejszy materiał nie stanowi oferty.