Pakiety serwisowe

Dostosowane do Twoich potrzeb.

Dbamy o pełne zadowolenie Klienta. Dlatego proponujemy szeroki zakres pakietów serwisowych. Z pewnością znajdziesz wśród nich taki, który Ci odpowiada. Pakiety obejmują zwykłe czynności serwisowe i obsługowe oraz dodatkowo płatne czynności specjalne. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z autoryzowaną stacją serwisową Kia lub umów się online.

ProCeed - Cena już od 106 400 zł - kia cennik

Wykupione przeglądy okresowe

Pakiet wykupionych wcześniej przeglądów okresowych i czynności obsługowych obejmuje wykonanie określonej liczby przeglądów za wyjątkowo konkurencyjną cenę. To bardzo korzystna i atrakcyjna propozycja.

Zalety wykupionych pakietów:

• atrakcyjna cena,
• stała cena, niezależna od inflacji,
• obejmuje pierwsze 2 lub 4 przeglądy,
• pełna historia obsługi serwisowej zwiększa wartość pojazdu przy odsprzedaży,
• przenoszony na kolejnego właściciela,
• prace wykonywane przez profesjonalnych pracowników, z użyciem oryginalnych części Kia, najnowszych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Sorento PHEV - Cena już od 199 900 zł - kia cennik

Wykupione przeglądy okresowe

Pakiet wykupionych wcześniej przeglądów okresowych i czynności obsługowych obejmuje wykonanie określonej liczby przeglądów za wyjątkowo konkurencyjną cenę. To bardzo korzystna i atrakcyjna propozycja.

Czynności objete usługą:

• sprawdzanie stanu techniczngo auta,
• kontrola klocków i tarcz hamulcowych,
• kontrola piór wycieraczek,
• aktualizacje mape,
• kontrola świateł,
• kontrola bieżników opon,
• kabinowy filtr powietrza,
• kontrola paska rozrządu

Najważniejsze zalety pakietów serwisowych Kia

Decydując się na nasz serwis Kia, kierowca zyskuje pewność, że jego auto w razie potrzeby trafi w ręce fachowców, którzy właściwie się nim zajmą. To niezwykle istotne ze względu na stan techniczny, a on z kolei wpływa na wartość rynkową pojazdu. Wykonywanie przeglądów, czynności eksploatacyjnych i napraw w autoryzowanym warsztacie przekłada się na wyższą wycenę samochodu, która ma znaczenie przy sprzedaży czy wymianie na inny egzemplarz. Serwis w ramach oferowanych pakietów oznacza maksymalną wygodę współpracy. Gdy jest to konieczne, wystarczy się skontaktować telefonicznie, osobiście albo mailowo i umówić na przegląd, a o określonej godzinie ustalonego dnia nasi mechanicy będą czekali gotowi do pracy. Ponieważ dysponują rozległą, ukierunkowaną wiedzą i takim samym doświadczeniem w serwisie samochodów marki Kia, wszystkie czynności realizują zgodnie z najwyższymi standardami bazującymi na wymaganiach producenta.

Twoja Kia pod dobrą opieką

Szeroka oferta obejmuje różnorodne pakiety, które można elastycznie skonfigurować zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami. Dzięki nim kierowca otrzymuje dostęp do bezgotówkowych serwisów, przeglądów i napraw odbywających się w szybkim tempie i z gwarancją profesjonalnej obsługi. Decydując się na nasze usługi, klienci mogą liczyć na transparentne i jasne warunki współpracy na każdym jej etapie. Specjaliści, wykonując serwis, dokładnie i zgodnie z ustaleniami w umowie sprawdzają stan auta, a następnie informują o wynikach prac. W razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości wskazują ich źródło i oferują odpowiednie rozwiązania, aby przywrócić pojazd do sprawności. Zastosowanie oryginalnych części, kompetencje zespołu mechaników i określone procedury postępowania przekładają się na najwyższą jakość realizowanych usług. Warto powierzyć nam opiekę nad autem i przekonać się o tym osobiście!

Serwis samochodowy Kia Elbląg

Czarek Sajko

kierownik serwisu
tel. +48 55 236 32 02
kom. 885 588 006
czarek.sajko@autote.pl

Bartosz Słaboń

doradca serwisowy
tel. +48 55 236 32 02
kom. +48 885 588 023
bartosz.slabon@autote.pl

Dorota Wojtusiak

tel.+48 55 236 32 02
kom. +48 669 333 550
dorota.wojtusiak@autote.pl