Przejdź do treści

Kia samochody używane

Używana Kia

Oferowane w naszym salonie auta marki Kia to zarówno samochody nowe, jak i używane. W przypadku drugiej grupy pojazdów dbamy o to, by ich ogólny stan pozostawał idealny. Dotyczy to zarówno sprawności mechanicznej, jak i wyglądu nadwozia oraz wnętrza wybranego modelu. Przed przekazaniem klientowi zawsze dokładnie sprawdzamy go pod każdym możliwym względem i wykonujemy wszelkie czynności, które mają na celu jak najlepsze przygotowanie do sprzedaży. Działamy jako autoryzowany serwis wspomnianego już producenta, mając do dyspozycji zarówno nowoczesny sprzęt, jak i obsługujących go kompetentnych specjalistów. Sprawia to, że każda przyjęta do nas używana Kia jest przed wystawieniem na sprzedaż poddana dokładnym oględzinom, które przeprowadzane są rzetelnie i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą!

Czemu warto kupić używany samochód marki Kia?

Jednym ze sztandarowych programów wspomnianego koncernu motoryzacyjnego z Korei Południowej jest aż siedmioletnia gwarancja udzielana na nowe auta. Dzięki temu wiele z używanych samochodów Kia, które dostępne są obecnie na rynku wtórnym, nadal podlega bezpłatnym naprawom w autoryzowanym serwisie – takim jak nasz. Przekłada się na to oszczędności na czynnościach eksploatacyjnych i ewentualnym usuwaniu usterek i awarii, które można i zdecydowanie warto zlecić doświadczonym i kompetentnym mechanikom wyspecjalizowanym konkretnie w autach południowokoreańskiego producenta.. Samochody używane Kia są ponadto przeważnie w bardzo dobrym stanie technicznym. Wynika to z charakterystyki zastosowanych jednostek napędowych i elementów kluczowych układów, w tym zawieszenia. To przemyślane i łatwe w serwisowaniu konstrukcje, dlatego nawet przy sporych przebiegach pojazdy pozostają w pełni sprawne i gotowe do jazdy bez konieczności przeprowadzania np. remontu silnika.

Należące do wspomnianego już programu jakościowego samochody używane dostępne w naszym salonie to auta zarówno z polskiej jak i zagranicznej dystrybucji, mające zweryfikowany, rzeczywisty przebieg, a także udokumentowaną historię napraw i przeglądów technicznych.

Używana Kia – pomoc w wyborze

Jesteśmy w stanie zaoferować również wsparcie przy sprowadzaniu samochodu zgodnego z konkretnymi wytycznymi klienta. Mamy kontakt z wieloma salonami marki Kia, dzięki czemu możemy szybko zapoznać się z ich aktualnym asortymentem pojazdów z drugiej ręki. Jako eksperci w serwisowaniu aut południowokoreańskiego producenta radzimy też, który model będzie najlepszy do konkretnego typu eksploatacji. Pomoc obejmuje nawet kwestie finansowania zakupu. Zapraszamy do wyboru wymarzonego auta w naszym punkcie!

Dlaczego warto kupić używaną Kię w naszym salonie

Zachęcamy do współpracy jako wiarygodny i rzetelny partner – doświadczony dealer samochodów, który gwarantuje bardzo dobry stan techniczny i wizualny sprzedawanych aut używanych. Nasz salon gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa – to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto obawia się ryzyka nabycia niesprawdzonego modelu z ukrytymi wadami. Wysoko wykwalifikowani mechanicy i inny specjaliści precyzyjnie weryfikują wszystkie pojazdy wchodzące w skład oferty. Przekłada się to również na oszczędność czasu i pieniędzy przez klienta – znika bowiem konieczność samodzielnego finansowania oględzin w fachowym warsztacie.

Zapewniamy pełną transparentność transakcji i świadczonych usług. Przekazujemy kupującemu wszelkie dokumenty pozwalające na prześledzenie historii prac serwisowych, ewentualnych napraw i innych działań. Dzięki temu można mieć pewność, że wybrana Kia była używana tylko przez jednego kierowcę, a przebieg samochodu wyświetlany na zegarach na desce rozdzielczej jest wiarygodny i odpowiada rzeczywistości.

Dostępne w naszym salonie modele pochodzące z rynku wtórnego znajdują się w znakomitym stanie i są zweryfikowane pod każdym kątem, tymczasem ich cena jest znacznie niższa niż nowych egzemplarzy. To świetny sposób na oszczędności i pomysł na to, żeby tanio kupić wysokiej jakości, w pełni sprawny i atrakcyjnie wyglądający samochód używany Kia, być może jeszcze na gwarancji. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert i kontaktu w celu ustalenia szczegółów transakcji!

Marcin Jurasiński

kierownik salonu
tel. + 48 55 232 81 58
w. 241, 242, 243
marcin.jurasinski@autote.pl

Michał Masionis

specjalista ds. sprzedaży flotowej
tel. + 48 55 232 81 58
w. 243
kom. +48 885 588 007
michal.masionis@autote.pl

Arkadiusz Kacperski

specjalista ds. sprzedaży
tel. + 48 55 232 81 58
w. 242
kom.+48 885 588 018
arkadiusz.kacperski@autote.pl

Kia auto salon samochodowy dealer Elbląg