Kia samochody używane

Używana Kia

Oferowane w naszym salonie auta marki Kia to zarówno samochody nowe, jak i używane. W przypadku drugiej grupy pojazdów dbamy o to, by ich ogólny stan pozostawał idealny. Dotyczy to zarówno sprawności mechanicznej, jak i wyglądu nadwozia oraz wnętrza wybranego modelu. Działamy jako autoryzowany serwis wspomnianego już producenta, mając do dyspozycji zarówno nowoczesny sprzęt, jak i obsługujących go kompetentnych specjalistów. Sprawia to, że każda przyjęta do nas używana Kia jest przed wystawieniem na sprzedaż poddana dokładnym oględzinom, które przeprowadzane są rzetelnie i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą!

Czemu warto kupić używany samochód marki Kia?

Jednym ze sztandarowych programów wspomnianego koncernu motoryzacyjnego z Korei Południowej jest aż siedmioletnia gwarancja udzielana na nowe auta. Dzięki temu wiele z nich, które dostępne są obecnie na rynku wtórnym, nadal podlega bezpłatnym naprawom w autoryzowanym serwisie – takim jak nasz. Samochody używane Kia są ponadto przeważnie w bardzo dobrym stanie technicznym. Wynika to z charakterystyki zastosowanych jednostek napędowych i elementów kluczowych układów, w tym zawieszenia. To przemyślane i łatwe w serwisowaniu konstrukcje, dlatego nawet przy sporych przebiegach pojazdy pozostają w pełni sprawne i gotowe do jazdy bez konieczności przeprowadzania np. remontu silnika.

Należące do wspomnianego już programu jakościowego samochody używane dostępne w naszym salonie to auta zarówno z polskiej jak i zagranicznej dystrybucji, mające zweryfikowany, rzeczywisty przebieg, a także udokumentowaną historię napraw i przeglądów technicznych.

Używana Kia – pomoc w wyborze

Jesteśmy w stanie zaoferować również wsparcie przy sprowadzaniu samochodu zgodnego z konkretnymi wytycznymi klienta. Mamy kontakt z wieloma salonami marki Kia, dzięki czemu możemy szybko zapoznać się z ich aktualnym asortymentem pojazdów z drugiej ręki. Jako eksperci w serwisowaniu aut południowokoreańskiego producenta radzimy też, który model będzie najlepszy do konkretnego typu eksploatacji. Pomoc obejmuje nawet kwestie finansowania zakupu. Zapraszamy do wyboru wymarzonego auta w naszym punkcie!

Marcin Jurasiński

kierownik salonu
tel. + 48 55 232 81 58
w. 241, 242, 243
marcin.jurasinski@autote.pl

Michał Masionis

specjalista ds. sprzedaży flotowej
tel. + 48 55 232 81 58
w. 243
kom. +48 885 588 007
michal.masionis@autote.pl

Arkadiusz Kacperski

specjalista ds. sprzedaży
tel. + 48 55 232 81 58
w. 242
kom.+48 885 588 018
arkadiusz.kacperski@autote.pl